wbz_yfqqvp

Wydział Bioinżynierii Zwierząt

Marcin Leliwa

Julia Zakrzewska

Wiceprzewodniczący: Małgorzata Modliborska
Wiceprzewodniczący: Agnieszka Kubić
Członek Prezydium: Maja Kamińska
Członek Prezydium: Aleksandra Kosmala

logo bib

Wydział Biologii i Biotechnologii

Zuzanna Sowa

Olga Kosińska

Wiceprzewodniczący: Monika Andrzejewska
Wiceprzewodniczący: Katarzyna Sierotowicz
Członek Prezydium: Paweł Szymków
Członek Prezydium: Magdalena Stawicka
Sekretarz: Nikola Przydatek

RWSS WG

Wydział Geoinżynierii

Kaja Kwakowicz

Dominika Kołodziejska

Wiceprzewodniczący: Martyna Czobot
Wiceprzewodniczący: Maciej Połujański
Członek Prezydium: Michał Rakowski
Członek Prezydium: Michał Pladzyk

Podstawowe CMYK

Wydział Humanistyczny

Arkadiusz Dziubak

Przemysław Rozental

Wiceprzewodniczący: Anna Pawlak
Wiceprzewodniczący: Luiza Milewska
Członek prezydium: Arkadiusz Białobrzeski
Członek prezydium: Krzysztof Gołębiowski

wril

Wydział Rolnictwa i Leśnictwa

Jan Niedźwiecki

Damian Myszczyński

Wiceprzewodniczący: Aleksandra Maliszewska
Wiceprzewodniczący: Kamil Chalamoński
Członek prezydium: Łukasz Melchior

lek

Wydział Lekarski

Jakub Wrocławski

Magdalena Więcek

Wiceprzewodniczący: Michał Konieczny
Wiceprzewodniczący: Marta Dobrzeniecka Al-Dhaif
Członek prezydium: Donata Gosik
Członek prezydium: Julia Molak

rwss

Wydział Matematyki i Informatyki

Natalia Grodzka

Konrad Górny

Wiceprzewodniczący: Natalia Wenda
Wiceprzewodniczący: Beata Ostrowska
Członek prezydium: Katarzyna Kulmaczewska
Członek prezydium: Adrian Albrecht

pdfresizer.com-pdf-resize-1

Wydział Medycyny Weterynaryjnej

Maja Hartung

Kacper Stefanowski

Wiceprzewodniczący: Stanisław Ciechanowski
Wiceprzewodniczący: Sara Figurska
Członek prezydium: Paweł Pidsudko

rwss_wne_3

Wydział Nauk Ekonomicznych

Klaudia Zielkowska

Lena Kantor

Wiceprzewodnicząca: Paulina Osik
Wiceprzewodnicząca: Kamila Haponik
Członek Prezydium: Natalia Ochenkowska
Członek Prezydium: Hanna Sakowska

WNS

Wydział Nauk Społecznych

Natalia Zduńczyk-Sawka

Agata Szymanowicz

Wiceprzewodniczący: Dominik Rimaszauskas
Wiceprzewodniczący: Aleksandra Choma

WNT_qksnvx

Wydział Nauk Technicznych

Konrad Dębek

Szymon Fejfer

Wiceprzewodniczący: Michał Dużyński
Wiceprzewodniczący: Dawid Kaczyński
Członek Prezydium: Piotr Król
Członek Prezydium: Maria Liszewska

SZP

Szkoła Zdrowia Publicznego

Julia Pucer

Krzysztof Skerda

Wiceprzewodniczący: Kinga Marasek
Wiceprzewodniczący: Aleksandra Ambrożewicz
Członek prezydium - Oliwia Zbysińska
Członek prezydium - Julia Zawadzka

wnoz_rkgysn

Wydział Nauki o Żywności

Bartosz Gąsiniak

Rafał Steckiewicz

Wiceprzewodniczący: Anna Lewandowska
Wiceprzewodniczący: Dawid Wykowski
Członek prezydium: Patrycja Lubczyńska
Członek prezydium: Aleksandra Łuniewska

WPiA

Wydział Prawa i Administracji

Weronika Libuda

Klaudia Majewska

Wiceprzewodniczący: Margarita Khoperia
Wiceprzewodniczący: Julia Nyc
Członek prezydium: Mateusz Liszewski
Członek prezydium: Szymon Jagielski

Podstawowe CMYK

Wydział Sztuki

Patrycja Rogalska

Marcin Lindemann

Wiceprzewodniczący: Angelika Kwiatkowska
Wiceprzewodniczący: Kacper Czeczot

wt_ajvgay

Wydział Teologii

Katarzyna Urszula Luczys

Milena Stępniak

Wiceprzewodniczący: Justyna Rutkowska
Wiceprzewodniczący: Karolina Żebrowska
Członek Prezydium: Danuta Maciejewska
Członek Prezydium: Agnieszka Krajewska-Werecka