Kliknij na nazwę wydziału, aby przejść na FanPage Rady Wydziałowej Samorządu Studenckiego na Facebooku.

Przewodniczący

Marta Miksa


martamiksa96@gmail.com
500-848-072

Delegat do RUSS

Agata Danilewicz


agatadanilevic@gmail.com
781-694-714

Przewodniczący

Aleksandra Siwiecka


aleksandra.siwiecka@kortowiada.pl
723-636-167

Delegat do RUSS

Maciej Rybiński


maciek219@onet.pl
788-681-201

Przewodniczący

Eliza Brdak


eliza.brdak@onet.pl
607-566-336

Delegat do RUSS

Maria Koper


mariakoper97@gmail.com
726-044-603

Przewodniczący

Adrian Janczuk


janczukadrian@gmail.com
726-641-402

Delegat do RUSS

Fabian Miszewski


fabianmiszewski@wp.pl
880-884-801

Przewodniczący

Gabriela Bury


gburyska@onet.eu
533-136-236

Delegat do RUSS

Luiza Milewska


milewskaluiza@gmail.com
664-215-129

Przewodniczący

Bartosz Floryszczak


bartosz.floryszczak@gmail.com
782-478-724

Delegat do RUSS

Aleksandra Michniewicz


mic.aleksandra@wp.pl
572-654-741

Przewodniczący

Stefaniak Jakub


jakubstephaniak@gmail.com
508-747-062

Delegat do RUSS

Michał Konieczny


mkonieczny9808@gmail.com
516-103-897

Przewodniczący

Monika Skorupa


skorupa.monika1999@gmail.com
570-190-699

Delegat do RUSS

Jakub Jasiak


jak.jasiak@gmail.com
664-311-989

Przewodniczący

Joanna Burczyk


joanna_burczyk@o2.pl
534-132-831

Delegat do RUSS

Mateusz Kowalski


kowalskimateusz27@gmail.com
799-280-890

Przewodniczący

Mateusz Wieczorek


mateusz.wieczorek.147135@gmail.com
517-531-938

Delegat do RUSS

Kaja Szolowska


kaja.szolowska@gmail.com
604-082-303

Przewodniczący

Piotr Foj


fojak121022@wp.pl
784-465-162

Delegat do RUSS

Jakub Zonenberg


zonek17@o2.pl
733-033-346

Przewodniczący

Grzegorz Wasilewski


wasilewski.grzegorz95@gmail.com
697-417-077

Delegat do RUSS

Anna Wilmanowicz


annawilmanowicz8991@gmail.com

Przewodniczący

Piotr Jakuć


piotrekjakuc@gmail.com
694-096-443

Delegat do RUSS

Gabriela Wierzbicka


tkdgabi@gmail.com
501-415-008

Przewodniczący

Emilia Podgórniak


podgorniak.rwss@wp.pl
502-247-141

Delegat do RUSS

Aleksandra Omelan


olkaomelan1421@gmail.com
793-442-111

Przewodniczący

Adam Rębisz


adbere@wp.pl
695-475-718

Delegat do RUSS

Paulina Kaczorowska


p.kaczorowska99@gmail.com
880-823-106

Przewodniczący

Michał Kołakowski


micha.lkolakowski@wp.pl
517-592-349

Delegat do RUSS

Julia Sobolewska


juliasob12@gmail.com
662-638-654