W ciągu roku akademickiego organizujemy wiele wydarzeń kulturalnych, imprez, akcji charytatywnych, cyklicznych spotkań sportowych oraz konkursów. Nasze działania mają na celu aktywizację środowiska akademickiego. Jesteśmy dużą uczelnią, na której jest aż 17 wydziałów! Każdy inny, wszystkie świetne. Chcemy, żeby wszyscy studenci mieli szanse się dobrze bawić, aktywnie spędzać czas i się integrować, a studiowanie nie było nudne i nie ograniczało się jedynie do nauki.

Nauka to oczywiście nie tylko ta w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, to również rozwój osobisty i odnajdywanie swoich mocnych stron. Chcemy Was w tym wspierać, pomóc w rozwoju kulturalnym oraz społecznym.

Podejmujemy współprace z wieloma instytucjami i firmami zewnętrznymi, które chcą wspierać samorząd studencki oraz wszystkich studentów naszego uniwersytetu. Począwszy od wprowadzenia Was w życie studenckie, po wspaniałe akcje i imprezy rozrywkowe na Kortowiadzie!

O wszystkich możecie przeczytać wybierając konkretny projekt w panelu po prawej!

Nasze głowy są pełne pomysłów, cały czas rozwijamy się dla Was i tworzymy coraz to nowe przedsięwzięcia, które pozwolą na zintegrowanie wszystkich studentów!