Kortowski Mikołaj – IX. edycja

Kortowski Mikołaj, to zbiórka charytatywna, organizowana już po raz IX, na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w celu koleżeńskiego wsparcia studenta w trudnej sytuacji. Co roku pomoc jest przeznaczona innej osobie. Pieniądze są zbierane do puszek przez wolontariuszy Samorządu Studenckiego na wszystkich wydziałach, jak i na terenie całego Kortowa, ale również zdalnie, przy współpracy z Allegro Charytatywni.

Więcej informacji o Kortowskim Mikołaju >>

W najbliższych dniach na Allegro Charytatywni znajdziecie wiele ofert, które możecie wylicytować, by wesprzeć kolejną odsłonę Kortowskiego Mikołaja! Wystarczy wejść na Allegro Charytatywni i zacząć licytować! Jeśli po prostu chcesz wesprzeć akcję – wybierz “cegiełkę” o wybranej kwocie. Każda złotówka się liczy!

Cel zbiórki 

W ramach IX edycji Kortowskiego Mikołaja zbieramy środki dla Marty Burzyńskiej. Marta w wieku 7 miesięcy zachorowała na sepsę, w wyniku której amputowano jej obie nogi poniżej kolan. Dodatkowo w ramach powikłań zdiagnozowano u niej chorobę zwyrodnieniową stawów i wyłuskanie kości lewej dłoni. Pomóżmy jej żyć swobodniej!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku >>

Poznajmy lepiej Martę!
To studentka, a zarazem starościna I roku kierunku “Praca socjalna” na Wydziale Nauk Społecznych, aktywnie działająca jako wolontariuszka w Fundacji Aktywnej Rehabilitacji, gdzie zajmuje się m.in. zajęciami sportowymi dla dzieci z niepełnosprawnościami. Uśmiechnięta, radosna i chętna do pomocy drugiemu człowiekowi! Drodzy nauczyciele, studenci, członkowie społeczności akademickiej UWM oraz wszyscy, którzy to czytacie – dobro wraca i pokażmy to Marcie!

Kup cegiełkę i sprawdź, jakie licytacje przygotowaliśmy >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *