O akcji
Kortowski Mikołaj

Jest to koleżeńska zbiórka przedświąteczna, mającą na celu pomoc finansową studentom w trudnej sytuacji. Pieniądze zbieramy do puszek, na każdym z wydziałów oraz na terenie kampusu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Dodatkowo VIII już, edycję zbiórki, organizujemy przy współpracy z Allegro Charytatywni, dzięki czemu możecie pomóc online!

2017 rok

2018 rok

2019 rok

2020 rok

W tym roku
pomagamy Patrykowi z WH

W tym roku w ramach Kortowskiego Mikołaja zbieramy środki dla Patryka Laskowskiego. Choruje on na miopatię wrodzoną i obniżone napięcie mięśniowe, przez co porusza się na wózku. Niewielka siła w rękach spowodowana chorobą jest dla niego uciążliwa, dlatego podczas VIII edycji zbieramy fundusze na przystawkę elektryczną do wózka, która ułatwi Patrykowi poruszanie się.

Patryk Laskowski jest studentem III roku Historii oraz II roku wojskoznawstwa na Wydziale Humanistycznym na naszym UWM. Interesuje się motoryzacją i historią wojskowości, a także technologią. Jest również początkującym operatorem drona! Wszędzie go pełno, bo jako osoba aktywna społecznie, Patryk udziela się w Radzie Wydziałowej Samorządu Studenckiego na wspomnianym “Humanie” oraz działa jako członek Komisji ds. Równości Szans, co zapewniamy, wychodzi mu znakomicie!

Kochani nauczyciele, studenci, członkowie społeczności akademickiej UWM oraz wszyscy, którzy to czytacie – jeżeli lubicie i chcecie pomagać, przekonajcie się, że dobro naprawdę wraca!

Zbiórka podczas VIII edycji Kortowskiego Mikołaja prowadzona jest dwutorowo: zdalnie z pomocą serwisu Allegro Charytatywni i stacjonarnie przez Wolontariuszy na Kortowie. Czyńmy razem dobro i pomóżmy uzbierać Patrykowi potrzebne fundusze. Wrzucajcie do puszek, licytujcie, wykupujcie cegiełki, każda złotówka przybliża nas do celu. Nie ma lepszego czasu na okazanie dobroci niż okres zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia!

JAK MOŻESZ
POMÓC,
ROBIĄC
ZAKUPY?

kup cegiełkę,
aby wesprzeć zbiórkę

od 24 listopada do 19 grudnia
możesz kupować cegiełki
dla Kortowskiego Mikołaja
lub licytować przedmioty!

wybieraj Allegro,
kupując online

robiąc zakupy na allegro
od 24 listopada do 19 grudnia
nie zapomnij dodać cegiełki
do swojego koszyka!

wspieraj zbiórkę na cel
Kortowskiego Mikołaja

wystawiaj
swoje przedmioty
na licytacje charytatywne
w ramach tej akcji!

Kup cegiełkę
- wesprzyj Kortowskiego Mikołaja

Drodzy studenci, nauczyciele, członkowie społeczności akademickiej oraz wszyscy internauci, którym nie jest obojętny ludzki los! Nie bądźmy obojętni i pomóżmy Patrykowi, która potrzebuje tak niewiele, by czynić jeszcze więcej dobra wokół siebie. Liczy się każda złotówka, każdy najdrobniejszy gest!