Bluzy UWM 2020/21 [ZAPISY]


Aktualizacja kwiecień 2021:

Aktualnie w sprzedaży dostępna jest nowa kolekcja bluz UWM. W tej edycji macie możliwość zakupu dwóch typów bluz: hoodie oraz crewneck. Szczegóły oraz możliwość zamówienia dostępne na stronie www.kortowo.store


Połowa semestru niemalże za nami, a na dworze robi się coraz chłodniej. Co powiecie na cieplutkie, miłe w dotyku i uniwersalne bluzy UWM?

Z racji na niestandardowy tryb funkcjonowania naszej Uczelni przygotowaliśmy poniższy formularz, w którym możecie wyrazić swoje zainteresowanie i preferencje co do naszych bluz. Zaznaczcie jaki typ oraz kolor Was interesuje! A może jesteście również chętni na stylową, płócienną torbę lub worek?

Wypełniając formularz, dajecie nam sygnał, że jesteście nimi zainteresowani, a gdy tylko trafią do sprzedaży, to niezwłocznie Was o tym poinformujemy. Dodatkowo będziecie mieli pierwszeństwo zakupu! Wyrażenie zainteresowania w formularzu nie obliguje do zamówienia produktu.

Z uwagi na bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich planujemy dostawę do paczkomatów InPost, poprzez kuriera oraz Paczkę w RUCHu.

Orientacyjna cena bluzy ok. 100 – 120zł

6 Komentarzy:

 • Rozmiar M damska 🙂

  • Jakub Stefaniak

   Prosimy o zaznaczenie odpowiedzi w formularzu powyżej 😉

 • Czy są dostępne już jakieś projekty?
  Czy kolor szary to będzie ciemny szary?

  • Jakub Stefaniak

   Projekty będą przedstawiane po zebraniu danych dotyczących preferencji 🙂

 • Czy już wiadomo co z bluzami?

  • Jakub Stefaniak

   Cześć!
   Finalizujemy kwestie związane z projektem samej bluzy. Niedługo podamy więcej informacji 😉

Nie można dodawać komentarzy