Akademia Ciekawości UWM

Ciekawość, po łacinie curiosus, czyli podążanie za pragnieniem poznania, odkrycia czy też zbadania pewnej niewiadomej. Instynkt, który ciągnie nas ku rozwojowi i poszerzeniu swojej wiedzy. Samorząd Studencki w celu zaspokojenia potrzeb rozwoju społeczności akademickiej stworzył nowy projekt – Akademię Ciekawości

Akademia to miejsce w którym przenikają między sobą nauka, kultura i życie. Gdzie ludzie, specjaliści w różnych dziedzinach, chcą dzielić się swoim doświadczeniem, nauką i radą z innymi. 

Zapraszamy Was w niezwykłą podróż podczas której będziemy się uczyć życia, rozwijać swoją wiedzę, a kulturą będziemy żyć. Bądźcie z nami podczas wystąpień na żywo, w wolnych chwilach słuchajcie podcastów i oglądajcie nasze wywiady oraz webinary. Dzięki Akademii Ciekawości dowiecie się między innymi co w trawie piszczy zimą, kiedy nie ufać influencerom i co stało się z gospodarką w trakcie pandemii. Poruszamy tematy związane z żywieniem, historią, ekonomią, zdrowiem, waszymi futrzakami. Zapraszamy niezwykłych gości ze scen artystycznych oraz naukowych. 

Bądźcie z nami! 

Znajdziecie nas na:

Nie można dodawać komentarzy