Speed Friending – spotkajmy się jak dawniej

Szukasz nowych znajomych? A może chcesz przyjść porozmawiać? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! W pierwszy czwartek semestru letniego 23.02.2023 w Bibliotece Uniwersyteckiej UWM od 18:00 do 20:00 czekać będzie na Was Speed Friending!

O co chodzi?

Pamiętacie kortowiadowy speed dating? Postanowiliśmy poszerzyć horyzonty. Każdy, komu sesja dała w kość, każdy, kto czuje się gotowy na poznanie nowych ludzi, każdy, kto lubi rozmawiać i śmiać się, każdy, kogo paczka znajomych potrzebuje nowości, każdy kto wybiera się na posesyjną imprezę, każdy, kto ma ochotę, niech czuje się zaproszony! Podczas wydarzenia macie szanse na poznanie nowych, ciekawych ludzi, poszerzenie zainteresowań i przede wszystkim dobrą zabawę!

Na czym to polega?

Przy wejściu będziecie przydzielani do poszczególnych stolików. Tym razem nie siedzicie parami, a grupami od 3 do 5 osób. Na stolikach znajdziecie plansze z pytaniami, więc kiedy Wam zabraknie pomysłów, to śpieszymy z pomocą. Czas przy stoliku to około 20 minut, a potem zmiana- nowi ludzie i nowe tematy! Co jest najważniejsze? Luz i dobra zabawa. Nie ważne czy jesteś introwertykiem, ambiwertykiem czy ekstrawertykiem, tutaj każdy ma szansę na nawiązanie znajomości! Zaznaczajcie udział w wydarzeniu, a zdradzimy Wam wiecej informacji juz niedługo!⏰ Nie może Was zabraknąć!

 

Dołącz do wydarzenia już teraz! I bądź na bieżące z informacjami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *