Plebiscyt Belfer UWM 2020

Rozpoczęliśmy jubileuszową edycję konkursu na Belfra UWM! Po raz 15,  Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego, organizuje wybory na najlepszego dydaktyka naszej uczelni. Tak jak wszyscy i my przenosimy się do świata online. Chcemy, żeby trud nauczycieli, którzy wkładają ogromny wysiłek w kształcenie został doceniony. Nauczanie zdalne stanowi dla nich wyzwanie. Mamy nadzieje, że Plebiscyt oraz wieńcząca cały konkurs Gala Belfra UWM 2020 umocnią nauczycieli akademickich w przekonaniu, że są świetnymi dydaktykami, również w świecie online.

Od tego roku zmianie ulega przebieg oraz regulamin całego konkursu. Za nami pierwszy etap. Studenci zgłosili ponad 500 kandydatów ze wszystkich wydziałów! Teraz samorządy wydziałowe wybiorą po 3 kandydatów, którzy w kolejnym etapie będą podlegać głosowaniu.

W II etapie odbędzie się głosowanie na Belfra Wydziału 2020. Głosowanie potrwa tydzień i rozpocznie się 14 grudnia o godzinie 8:00. Każdy student dysponuje jednym głosem każdego dnia głosowania. Pamiętajcie, głosować możecie jedynie na kandydatów z waszego wydziału! Zwycięzca zdobędzie tytuł Belfra Wydziału UWM i przechodzi do III etapu – szczebla uczelnianego.

Ostatni już etap to wybór Belfra UWM 2020! Od 13 do 20 stycznia 2021 roku, Samorządy Wydziałowe będą miały za zadanie motywować całą społeczność akademicką do głosowania. Tym razem można oddać jeden głos dziennie.

Finał plebiscytu zwieńczony będzie Galą Belfra UWM 2020! W tym roku odbędzie się ona online, a o szczegółach jej przebiegu poinformujemy bliżej terminu.

Ważne! Obydwa głosowania odbywać się będą za pośrednictwem strony internetowej, a żeby zagłosować należy być członkiem społeczności akademickiej, co będzie weryfikowane na podstawie danych zebranych przez aplikację do głosowania!

Nie można dodawać komentarzy