Koła Naukowe – badanie

Szanowni Państwo,

Głównym celem badania jest zobrazowanie sytuacji kół naukowych/organizacji studenckich funkcjonujących w naszej Uczelni. Informacje pochodzące z niniejszych badań posłużą do optymalizacji ich działalności oraz ustaleniu przyszłej aktywności w oparciu o realne cele i zadania.

Narzędziem służącym do badania opinii na temat jakości działalności kół naukowych/organizacji studenckich jest poniższy kwestionariusz ankiety, skierowany do ich członków. Dlatego też, zwracamy się z uprzejmą prośbą o rzetelne udzielenie odpowiedzi, które pozwolą na zbudowanie konkretnego obrazu oraz określenie obecnego stanu studenckich kół naukowych i organizacji.

Pismo

Oficjalne pismo będące podstawą tego badania. Kliknij, aby powiększyć.

Prosimy o wypełnienie poniższego kwestionariusza ankiety, przy czym każde koło wypełnia jeden kwestionariusz wspólnie uzgodnioną przez studentów treścią.

Datą graniczną jego wypełnienia jest 15 sierpnia.

 

 

 

 

 

Następny

Koła Naukowe – badanie Komentarze

  • Maciej Kryczka / Odpowiedz

    Mam nadzieję, że ankieta pozwoli usprawnić działalność kół naukowych. Maciej Kryczka. Przewodniczący koła socjologów Quaero.

  • Uważam, że koła naukowe umożliwiają szersze ujęcie tematyki naukowej oraz pozwalają na poszerzanie horyzontów myślowych, zwłaszcza poprzez częste udziały w konferencjach naukowych, a na pewno tych międzynarodowych. Życzę, aby ankieta jeszcze bardziej usprawniła działalność kół. Ich istnienie jest niezbędne. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *