logo

Coolturalny Student – Stand Up Time – relacja

Coolturalny Student W samym środku tygodnia, 16 marca w Centrum Konferencyjnym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie studenci oraz goście z zewnątrz mieli okazję przenieść się do świata standup’u oraz oddać swój humor w ręce komików na 120 minut. 

W tej edycji “Coolturalnego Studenta” wystąpiło 8 komików: Rafał Banaś, Łukasz Lotek Lodkowski, Karol Modzelewski, Wiolka Walaszczyk, Jacek Stranik, Olga Szczęśniak, Michał Leja oraz Rafał Paczek. Zarówno panowie jak i panie wykazali się na scenie ciętym językiem, niecodziennną dawką ironii oraz specyficznym humorem.
Ponadto na początku spotkania szczęśliwcy wybrani spośród widzów wygrali w konkursie cenne nagrody (m.in karnet na siłownię oraz koszulkę). Z pewnością dzisiejsza edycja wydarzenia zapadnie na długo w pamięci widzów i zachęci do dalszej przygody z taką formą kultury.

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego zaprasza już 13 kwietnia 2016 roku na kolejną edycję Coolturalnego Studenta. Gościem kwietniowego wydania będzie Kabaret Moralnego Niepokoju.
___________________________________
Tekst: Roma Fleischer
Zdjęcia: Katarzyna Nachurska (Studencka Agencja Fotograficzna Jamnik)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wypełnij pola oznaczone *