Adapciak UWM

Złote Piaski to najpopularniejszy kurort Bułgarii, gdzie zaskoczy Cię ilość hoteli, willi oraz kasyn. Jeśli marzysz o wyjeździe, podczas którego co wieczór będziesz miał szansę na świetną imprezę  w miejscu, gdzie  jest mnóstwo dyskotek, pubów i klubów, ta oferta jest dla Ciebie! Pokażemy Ci, czym jest wyjazd, który pozostanie w pamięci na zawsze. To jedno z tych miejsc, gdzie nie da się nudzić, a moc różnego rodzaju atrakcji sprawi, że na pewno będziesz chciał tu wrócić.

Adapciak to obóz integracyjny organizowany przez Samorząd Studencki dla przyszłych studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Świetna zabawa, mnóstwo atrakcji, nowe znajomości – to właśnie najlepszy wyjazd studencki, na którym nie może Cię zabraknąć!

A to wszystko w doborowym towarzystwie i z niezastąpioną kadrą! 100% zabawy, 100% integracji, 40% wspomnień! Tak, wiemy, że tego właśnie brakowało Ci przed kolejnym rokiem akademickim! I to wszystko w dodatku w mega atrakcyjnej cenie. Czy coś jeszcze jest potrzebne do szczęścia?!

Więcej informacji

Adapciak 2017 aftermovie

Koniecznie obejrzyj ten film i zobacz, dlaczego warto pojechać na Adapciaka????Więcej informacji ➡️ russ.uwm.edu.pl/adapciakNie czekaj❗ Zapisy już się kończą❗

Opublikowany przez Studencki Obóz Adaptacyjny UWM Piątek, 13 lipca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.