Studencki obóz adaptacyjny

Dlaczego warto pojechać na Adapciaka?

Dzięki udziałowi w obozie adaptacyjnym z pewnością przeżyjesz jedną z najlepszych przygód swojego życia i z przytupem wejdziesz w studencki świat! Oprócz zawarcia mnóstwa znajomości poznasz tajniki studiowania jeszcze przed rozpoczęciem roku akademickiego.

Kadrę stanowić będą Twoi starsi koledzy i koleżanki z Samorządu Studenckiego, którzy chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z Uczelnią.

Najwięcej atrakcji będzie czekać na Ciebie na najpiękniejszym kampusie w Polsce, czyli Kortowie, ale poznasz również nasze miasto Olsztyn. Zapewniamy masę integracji, dobrej zabawy i niezapomnianych wspomnień.

Wejdź z nami w studencki świat

Przeżyj 5 dni niezapomnianej przygody

Weź udział w grach, warsztatach i szkoleniach

Koniecznie sprawdź

Co czeka na Ciebie!

Aktywne zwiedzanie Kortowa oraz Olsztyna, imprezy tematyczne, integracyjne zabawy grupowe, planszówki, karaoke, aktywności sportowe i wiele, wiele innych! 

  • zakwaterowanie w Kortowie
  • szkolenia integracyjne/team building
  • pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje)
  • imprezy tematyczne
  • zaplanowane atrakcje (m.in.: pokoje zagadek, nurkowanie dla chętnych, gry terenowe, zwiedzanie Olsztyna, wieczór filmowy i inne)
  • gadżety pamiątkowe z Adapciaka
  • ubezpieczenie NNW

Kortowo - Olsztyn

20-24 września 2022

899 zł

Liczba miejsc ograniczona!

Zapisy na Adapciaka 2022

Zapisy na tegoroczny obóz adaptacyjny zostały zakończone.

Regulamin Adapciaka 2022

Jak oceniają Adapciaka

uczestnicy poprzedniej edycji?

dankiewicz

Adapciak to zdecydowanie najlepszy wyjazd integracyjny, na jaki możecie trafić! Cudowni ludzie, super Samorząd i organizacja ❤️

Wyjazd da Wam szansę na poznanie ludzi z różnych kierunków no i oczywiście ze swojego nowego kierunku, a znajomości, które utworzą się podczas Adapciaka zostaną z Wami na długo – uwierzcie mi. Świetna zabawa, atmosfera, ludzie, atrakcje – dla powtórki tej imprezy cofnęłabym się na pierwszy rok studiów 🤪

Weronika Dankiewicz, Wydział Medycyny Weterynaryjnej

pitus

Ja mogę napisać, że to był dosłownie najlepszy i najciekawszy tydzień w moim życiu!

Poznałam osoby, bez których przejście przez ten rok nie byłoby takie proste i przyjemne. 😊 Wybawiłam się jak nigdy wcześniej, a przy okazji dzięki Wam poznałam miłość mojego życia i od czasów obozu jesteśmy nierozłączni! 😍

BARDZO polecam dosłownie każdemu

Julia Pitus, Wydział Medycyny Weterynaryjnej

Poznaj naszych

Partnerów i Przyjaciół