„Z humorem trzeba żyć”, czyli kabaret Paranienormalni – relacja.

W ramach marcowego Coolturalnego Studenta, w środę 14.03 gościliśmy w murach Centrum Konferencyjnego Roberta Motykę oraz Michała Paszczyka znanych jako kabaret Paranienormalni. Bilety na wydarzenie zostały wyprzedane jak świeże bułeczki, a w dniu wydarzenia wszystkie miejsca były zajęte.
Zanim jednak satyrycy weszli na scenę, widownia została przywitana przez przewodniczącego Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego – Krystiana Filipka oraz Piotra Wałejko, rzecznika prasowego RUSS. Panowie przedstawili sponsorów oraz zdradzili garstkę informacji na temat najbliższych wydarzeń w naszym kortowskim miasteczku. Przeprowadzili także kilka konkursów.
Po krótkim wstępie, giganci polskiego kabaretu przywitali nas na scenie. Wykonali kilka skeczy na temat codziennego życia Polaków, doprowadzając widownie do łez. Zaproszeni do występu zostali nawet studenci wybrani przez Nich z widowni. Nie bez powodu są jednym z najlepszych kabaretów w kraju. Mamy nadzieję, że to nie będzie ich ostatni występ i następnym razem również przyjadą tak pozytywnie nastawieni jak tym razem.

Autor: Luiza Milewska (Media Team)
Zdjęcia: Piotr Mańko i John Grudzina (Media Team)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *