Pierwsze Elminacje Ajdol 2018

AJDOL 2018 – PIERWSZE ELIMINACJE

W środę 7 marca 2018 roku w klubie studenckim „Rakor” rozpoczęły się eliminacje do tegorocznego Ajdola. Organizatorem jest Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego UWM. Główna nagroda dla zwycięzcy to występ na „Górce” podczas kortowskich juwenaliów.

Siedmiu śmiałków zaprezentowało swoje wykonania, ale tylko czworo z nich wybrało nasze tegoroczne jury, składające się z:

Agnieszki Skryckiej– pochodzącej z Olsztyna wokalistki i autorki tekstów. Brała udział w „Szansie na sukces” oraz „Bitwie na głosy”. Występowała w zespole rockowym „Ejtobangla”.

Damiana Lange– również pochodzący z Olsztyna współzałożyciel zespołu „Romantycy Lekkich Obyczajów” oraz „Transsexdisco”.

Krystiana Zemanowicza- olsztyński basista zespołu „Transsexdisco”, a także coverowej grupy „K.O.M.P.”.

Nie było to łatwe dla naszego składu sędziowskiego, ponieważ poprzeczka wokalna w tym roku była wysoko podniesiona. Po długich negocjacjach do finału przeszli: Anita Wodzicka, Jakub Jakubiak, Michał Szmyt oraz Klaudia Nadolska. Składamy najszczersze gratulacje!

Zapominalskich, nieśmiałych, bądź jeszcze tych z nieodkrytym talentem wokalnym zapraszamy na kolejne eliminacje: 21 marca i 11 kwietnia  w klubie „Rakor”.
Czekamy na Was z niecierpliwością!


Fotografia: John Grudzina

Pismo: Luiza Milewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *