Studencka Kultura!

Studencka Kultura! – spotkania z kulturą online to nowy projekt tworzony przez Fundację Samorządu Studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego dzięki środkom pozyskanym w ramach wsparcia ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19. Pandemia wprowadziła wiele zmian w naszym życiu, ograniczyła działanie wielu instytucji szerzących kulturę, co uniemożliwiło dostęp do rozwoju dla wielu osób, w tym studentów. Od wielu miesięcy nie mają oni możliwości uczestnictwa w żadnych wydarzeniach realizowanych w normalnym trybie, mają do dyspozycji wyłącznie te, które odbywają się w przestrzeni internetowej.

Wszystkie występy zaplanowane w ramach projektu realizowane będą online i transmitowane na facebookowym profilu projektu oraz na jego kanale w serwisie YouTube, a dostęp do nich będzie w pełni darmowy. Chcemy, żeby studenci mogli wziąć udział w niezwykłych spotkaniach z kulturą, posłuchać występów wspaniałych artystów i poczuć się jak na koncercie ulubionego zespołu!

Zaplanowanych zostało 7 wydarzeń, z których część bez wątpienia wprowadzi magię Świąt Bożego Narodzenia.

W najbliższy weekend odbędą się pierwsze wydarzenia zaplanowane w ramach projektu. W sobotę wystąpi zespół Sonbird, natomiast w niedzielę – Studio Accantus! Obydwa koncerty rozpoczną się o godzinie 19:00. Podczas wydarzeń na Instagramie Studenckiej Kultury! odbędą się konkursy, w których będzie można wygrać 5 koszulek z logotypem projektu oraz autografami artystów. Zachęcamy do oglądania transmisji i wspólnej zabawy!

Informacje na temat nadchodzących wydarzeń zorganizowanych w ramach projektu będą pojawiać się na stronie internetowej, na profilu na Facebooku oraz na Instagramie projektu. Zachęcamy do śledzenia!

Nie można dodawać komentarzy