logo

Karta ISIC + ubezpieczenie NNW i OC

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego UWM wspólnie z ISIC Polska przygotowała unikalną ofertę ubezpieczenia NNW w Europie i OC podczas praktyk, zajęć staży wraz z Międzynarodową Legitymacją Studencką ISIC w wersji wirtualnej.

Kartę ISIC z ubezpieczeniem NNW + OC kupisz:
 • Bezpośrednio na stronie ISIC w kwocie 55 zł (płatne online) – przejdź >>
 • Przez platformę Just Profits Club w kwocie 50 zł (płatne online) z dodatkową możliwością uzyskania zwrotu w formie vouchera do sklepu internetowego – przejdź >>

Przy zakupie online musisz poświadczyć status studenta poprzez przesłanie zdjęcia/skanu obu stron legitymacji studenckiej. Dodatkowo musisz wgrać zdjęcie do elektronicznej, międzynarodowej legitymacji studenckiej (możesz te zdjęcie pobrać np. z systemu USOS).

Numer polisy: COR153951 – ochrona udzielana jest 24 h na dobę na terenie Europy

Ubezpieczyciel: Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., 02-675 Warszawa, ul. Wołoska 22 A

Data ważności karty ISIC i ubezpieczenia: od następnego dnia po opłaceniu ubezpieczenia do 30.09.2021

Ubezpieczenie w zakresie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) w Europie: 20 000 zł

Ubezpieczenie w zakresie OC podczas praktyk, zajęć organizowanych przez UWM: 10 000 zł

 • W razie nieszczęśliwego wypadku powstałego na terenie Europy należy dokonać zgłoszenia szkody w Centrala Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group
 • Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 18.00: 22 469 69 69
 • Adres e-mail: kontakt@wiener.pl
 • Więcej informacji o zgłaszaniu szkód
 • Warunki umowy ubezpieczenia grupowego następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) (strona 1-14)
 • Warunki umowy ubezpieczenia dodatkowego OC w życiu prywatnym (strona 15-17)
 • Warunki umowy ubezpieczenia dodatkowego OC podczas praktyk zawodowych (strona 18-20)

Karta ISIC

ISIC (International Student Identity Card) jest jedynym dokumentem potwierdzającym status studenta na całym świecie. Dzięki niej uzyskujesz dostęp do kilkudziesięciu tysięcy zniżek w Polsce i zagranicą. Jeśli chcesz może być także kartą zawierającą ubezpieczenie.

ZAPEWNIA ZNIŻKI!

Z ISIC otrzymujesz rabaty w kilkudziesięciu tysiącach miejsc na całym świecie. Ponad 200 punktów honoruje ISIC w Polsce, udzielając jej posiadaczom rabatów do 50%. Dzięki ISIC oszczędzasz na transporcie, płacąc za miejsce w hotelu, w restauracjach, pubach, ośrodkach kultury, a także sklepach i punktach usługowych.

W wielu krajach posiadacze ISIC otrzymują zniżki na towary lub usługi, które nie zostały objęte oficjalną umową, ponieważ wiele instytucji traktuje legitymację ISIC jak lokalną legitymację studencką.

POTWIERDZA STATUS STUDENTA!

ISIC objęty patronatem UNESCO, został wprowadzony w 1968 r. w celu stworzenia jednolitego dokumentu identyfikacyjnego dla uczniów i studentów na całym świecie. Co roku korzysta z niego około 5 milionów osób z ponad 100 krajów na całym świecie. Wiele instytucji akademickich zaadoptowało ISIC jako legitymację studencką swojej uczelni.

WYROBIENIE PLASTIKOWEJ KARTY

Aby wyrobić kartę plastikową należy wejść na stronę isic.pl następnie najechać na napis na żółtym tle „ wyrób kartę”  i kliknąć w rozszerzenia- pierwsze od góry.

Pod linkiem znajduje się bezpośredni link do formularza, w którym po uzupełnieniu należy zaznaczyć opcję „karta plastikowa”. Wyrobienie plastikowej karty jest darmowe. Jedyny koszt, to opłata przesyłki krajowej – 8,90 zł.

Studenci mogą wyrobić plastikowe karty dopiero po wprowadzeniu ich danych do systemu (około tygodnia od dokonania wpłaty w dziekanacie).

 1. Wejdź na stronę russ.uwm.edu.pl/isic
 2. Powinieneś automatycznie zostać przekierowany na stronę zakupu Karty ISIC online. Jeżeli tak się nie stało, skorzystaj z linku dostępnego pod adresem: russ.uwm.edu.pl/ubezpieczenie
 3. Uzupełnij niezbędne dane, poniżej znajdziesz podpowiedź do wybranych pól:
  1. Numer legitymacji, to numer albumu (znajduje się z przodu legitymacji oraz na USOSie)
  2. Poświadczenie statusu studenta (możesz wgrać skan/zdjęcie dwóch stron legitymacji studenckiej lub poprosić pracownika dziekanatu o przesłanie skanu takiego poświadczenia
  3. Zdjęcie do legitymacji ISIC (możesz je pobrać np. z USOSa lub serwisu IRK)
  4. Zalecamy podawanie uczelnianego adresu e-mail w domenie @student.uwm.edu.pl
 4. Pamiętaj aby w formularzu w polu kod polecający podać kod w celu przypisania do właściwego dziekanatu. Kod ma formę “UWM-skrot_wydzialu”, np. “UWM-WBIB”, “UWM-WNOZ”, “UWM-WKSIR” (skrócony człon zawiera tylko wielkie litery, bez polskich znaków). Uwaga! Dla studentów Wydziału Prawa i Administracji powstały dwa kody. Pierwszy dla studentów studiów stacjonarnych “UWM-WPIA-ST”, a drugi dla studentów studiów niestacjonarnych “UWM-WPIA-ST”.
 5. Przejdź dalej i dokonaj płatności elektronicznej.
 1. Wejdź na stronę uwm.jpclub.pl
 2. Powinieneś automatycznie zostać przekierowany do oferty zakupu Karty ISIC
 3. Kliknij na przycisk Skorzystaj
 4. Zostaniesz poproszony o zarejestrowanie konta. Pamiętaj aby na etapie rejestracji wpisać nazwę Uczelni (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie). Po wyborze uczelni pojawi się pole wydziału – również wpisz jego nazwę.
 5. Po dokonaniu rejestracji zweryfikuj konto i powróć na stronę uwm.jpclub.pl lub wejdź w zakładkę OKAZJE i wybierz ISIC dla Studentów UWM
 6. Następnie ponownie kliknij przycisk Skorzystaj
 7. Zostaniesz przekierowany do strony zakupu Karty ISIC online.
 8. Uzupełnij niezbędne dane, poniżej znajdziesz podpowiedź do wybranych pól:
  1. Numer legitymacji, to numer albumu (znajduje się z przodu legitymacji oraz na USOSie)
  2. Poświadczenie statusu studenta (możesz wgrać skan/zdjęcie dwóch stron legitymacji studenckiej lub poprosić pracownika dziekanatu o przesłanie skanu takiego poświadczenia
  3. Zdjęcie do legitymacji ISIC (możesz je pobrać np. z USOSa lub serwisu IRK)
  4. Zalecamy podawanie uczelnianego adresu e-mail w domenie @student.uwm.edu.pl
 9. Pamiętaj aby w formularzu w polu kod polecający podać kod w celu przypisania do właściwego dziekanatu. Kod ma formę “UWM-skrot_wydzialu”, np. “UWM-WBIB”, “UWM-WNOZ”, “UWM-WKSIR” (skrócony człon zawiera tylko wielkie litery, bez polskich znaków).
 10. Przejdź dalej i dokonaj płatności elektronicznej.

 

Jak otrzymać zwrot 50 zł za zakup karty ISIC?

 1. Otwórz konto w BNP Paribas korzystają z platformy Just Profits Club
 2. Przez 4 miesiące, następujące po dacie otwarcia rachunku bankowego w BNP Paribas, wykonaj przy użyciu konta BNP Paribas transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 200 zł miesięcznie (przy czym przynajmniej jedna transakcja musi być wykonana za pomocą Apple / Google Pay lub BLIK-u).
 3. Zwrot zostanie przyznany w formie karty podarunkowej o wartości 50 zł do wybranego sklepu internetowego.