Kortowski Mikołaj – zebraliśmy ponad 15 tysięcy złotych

Po kilku tygodniach zakończyliśmy VII edycję akcji Kortowski Mikołaj! W tym roku akademickim zbiórka przyjęła odmienną formę ze względu na panująca pandemię. Odbyła się ona w pełni zdalnie za pośrednictwem strony Allegro Charytatywni.

Co roku pieniądze zbierali wolontariusze. Chodzili oni po cały Kortowie, wszystkich wydziałach, zbierając na imprezach organizowanych w klubach oraz podczas innych wydarzeń i akcji promocyjnych. Tym razem, przez miesiąc trwania zbiórki, można było pomóc na kilka sposobów. Pierwszym z nich było kupienie cegiełki o określonej wartości. Następnie na stronie pojawiły się różne licytacje, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Na aukcjach można było znaleźć m.in. vouchery do Olsztyńskich restauracji, gadżety związane z Uniwersytetem, znanymi olsztyńskimi osobistościami oraz wiele innych ciekawych rzecz, przekazanych przez wspaniałych ludzi, instytucje oraz przedsiębiorców.

W tym roku Kortowski Mikołaj zbierał pieniądze na nowy wózek dla Asi z Wydziału Prawa i Administracji. Naszym celem było uzbieranie 12 tysięcy złotych. Dzięki Wam udało się! Zebraliśmy 15 247 zł!

W tym roku niestety nie mogliśmy zorganizować finału oraz koncertu, który zwieńczyłby całą zbiórkę. Przestrzegając zasad sanitarno-epidemiologicznych przekazaliśmy symboliczny czek Asi.

Ogromne podziękowania kierujemy w stronę wszystkich osób prywatnych, instytucji i przedsiębiorstw, które wsparły naszą zbiórkę oraz wystawiły przedmioty na licytację. Dziękujemy Michelin, Magic Fit Catering, PureFood, Robertowi Makłowiczowi, Arturowi Chojeckiemu – wojewodzie warmińsko-mazurskiemu, Pawłowi Papke – Posłowi na Sejm RP, Andrzejowi Gawlińskiemu, zespołowi Enej, sklepowi Prezencik, Restauracji Prosta 38, Aquafly.eu, Lady Galaxy, Stajni „Pod Olchą”, Pasibusowi, Barbear, Danucie Jaczyńskiej „Baba Jaga Torty”, Sniper Sniper.

Nie można dodawać komentarzy