Kolędowanie z Enejem

Mamy niezmierną przyjemność zaprosić Was wszystkich na II edycję “Kolędowania z Enejem” z okazji premiery płyty “Kolędy pod wspólnym niebem” ? W ubiegłym roku wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, a sala została wypełniona po brzegi!

Bilety w cenie:
– 25 zł studenci UWM
– 50 zł pozostałe osoby
dostępne będą w sprzedaży od 15 listopada w biurze Samorządu Studenckiego (biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 – 13.00, ul. Kanafojskiego 1 – wejście od strony boiska do koszykówki).

Chcemy razem z Wami przeżyć magię świąt i wspólnie pokolędować! Po koncercie będziecie mogli zabrać “nas” do swoich domów, ponieważ w tym roku wydajemy swoją płytę kolędową pt. “Kolędy pod wspólnym niebem”. Płytę oczywiście będzie można kupić na koncercie, ale można ją zamówić już dziś w pre-orderze i przynieść ją na koncert – z miłą chęcią złożymy autografy ?

Pre-order płyty: https://mymusicshop.pl/cd-koledy/3540-enej-koledy-pod-wspolnym-niebem-cd-z-autografem-5903205174482.html?search_query=enej&results=16

“Kolędowanie z Enejem” to niezwykły projekt muzyczny, który odwołuje się do bogatej, tak ukochanej przez nas wszystkich tradycji kolędowania. Już zimą zespół ENEJ daje swoim słuchaczom możliwość uczestniczenia w niesamowicie klimatycznym wydarzeniu, jakim bez wątpienia będą koncerty kolędowe. Wszyscy uwielbiamy wspólne śpiewanie znanych, bożonarodzeniowych melodii, a energia, młodość i radość, tak dobrze znane wszystkim fanom grupy, dodadzą uroku każdemu wspólnie spędzonemu wieczorowi.

“Kolędowanie z Enejem” to najbardziej znane, najbliższe naszym sercom polskie kolędy i pastorałki w autorskich
aranżacjach zespołu, urozmaicone melodiami rodem z Ukrainy, to niepowtarzalny klimat, to w końcu możliwość spotkania
z młodymi i pełnymi pasji ludźmi kultywującymi tradycję, odwołującymi się do korzeni. Nie pozostaje więc nic innego,
jak zaprosić do kontaktu i brania udziału w tym niezwykłym wydarzeniu.

Organizatorem wydarzenia jest Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego UWM oraz Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Patronat medialny:
Radio ESKA
Radio UWM FM
Olsztyn – wydarzysie.pl
Gazeta Olsztyńska

Nie można dodawać komentarzy