Kolędowanie z Enejem

Bądź razem z nami 4 grudnia o godzinie 18.00 w Auli Kongresowej Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego UWM! 😊🎅

“Kolędowanie z Enejem” to najbardziej znane, najbliższe naszym sercom polskie kolędy i pastorałki w autorskich aranżacjach zespołu, urozmaicone melodiami rodem z Ukrainy. 😍♫

Niezwykły projekt muzyczny “Kolędowanie z Enejem” odwołuje się do bogatej, tak ukochanej przez nas wszystkich tradycji kolędowania. Wszyscy uwielbiamy wspólne śpiewanie znanych, bożonarodzeniowych melodii, a energia, młodość i radość, tak dobrze znane wszystkim fanom grupy, dodadzą uroku każdemu wspólnie spędzonemu wieczorowi – poczuj ten niepowtarzalny klimat na żywo i weź udział w koncercie kolęd zespołu Enej!

Koncert promować będzie również płytę “Kolędy po wspólnym niebem” – jest to zbiór tradycyjnych utworów, w języku polskim i ukraińskim, który wyjątkowo wyraziście ukazuje charakter pomysłu na przedstawienie znanych wszystkim melodii. Zespół po raz kolejny w swojej muzycznej przygodzie sięgnął po gatunkowy eklektyzm, nie bojąc się nawiązywania do przeróżnych stylów,
mając jednocześnie pełną świadomość przywiązania do bliskich wszystkim, tradycyjnych linii melodycznych.

“Kolędy pod wspólnym niebem” wypływając z wielokulturowej przystani zespołu ENEJ niosą dobrą nowinę całemu światu, niosą pasterską pieśń rozświetlaną blaskiem ognisk nie zważając na granice, podróżując pod, należącym przecież do wszystkich, niebem. A mówiąc prościej – album ten jest ciepły, rodzinny, pełen spokoju i harmonii, które tak pasują do świątecznego czasu.

⚫⚫⚫⚫ Bilety ⚫⚫⚫⚫

Bilety na koncert zespołu Enej są personalizowane. Oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników koncertu zostanie wydrukowane na bilecie. Można posiadać go również w wersji elektronicznej. Bilety będą sprawdzane wraz z dowodem tożsamości.

Bilety na koncert o godzinie 20.00 zostały wyprzedane. Bilety zakupione w II puli (na drugi koncert) obowiązują tylko i wyłącznie na godzinę 18.00. Nie ma możliwości zmiany godziny biletu z 20.00 na 18.00 lub odwrotnie.

Ceny biletów:
✔ Bilety ulgowy – 30 zł – tylko dla studentów UWM. Sprawdzanie na podstawie ważnej legitymacji studenckiej podczas wejścia na koncert.
✔ Bilet normalny – 60 zł – dla wszystkich pozostałych osób

Bilety dostępne tutaj

Będziesz razem z nami? 😊 🎅

Następny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.