Coolturalny Student – Kabaret pod Wyrwigroszem – Relacja

W dniu 22 kwietnia (środa) mieliśmy zaszczyt gościć na deskach parkietu Centrum Konferencyjnego artystów z grupy Kabaret pod Wyrwigroszem!

Kilka minut po 20:00, gdy ostatni spóźnialscy zajęli już swoje miejsca, zgromadzonych przywitał prowadzący Kamil Wolski. Przeprowadził on konkurs z nagrodami, w którym wzięli udział studentka oraz absolwent UWM w Olsztynie. Konkurs polegał na podaniu odpowiedzi na wylosowane przez uczestników pytania, które związane były z Uniwersytetem, Kortowem oraz Kortowiadą. Nagrody ufundowane zostały przez: Tor Kartingowy Kormoran, Indykpol AZS Olsztyn, Sylwetka Fitness Club, Family Bowling Center, Galerię Warmińską, Multikino, Transcom, Piekarnię Cymes oraz Stomil Olsztyn.

Część właściwa spotkania z cyklu Coolturalny Student rozpoczęła się od występu Łukasza Rybarskiego, który po krótce przedstawił losy Kabaretu, przy okazji wplątując w opowieść kilka zabawnych historii, dając publiczności przedsmak widowiska. Po krótkiej chwili dołączyli do niego na scenie Beata Rybarska, Maurycy Polaski oraz Andrzej Kozłowski. Grupa przedstawiła swoje najlepsze i najbardziej popularne skecze, rozbawiając przy tym publiczność do łez. Mieliśmy również okazję zobaczyć numer, który po raz pierwszy ujrzał światło dzienne. Co za zaszczyt! On również spotkał się z wielką aprobatą publiczności. Cała, wypełniona po brzegi sala mocno klaskała gdy nadszedł czas rozstania się z artystami.

Był to ostatni występ z cyklu Coolturalny Student, który odbył się w tym roku akademickim w Centrum Konferencyjnym… ale nie ostatni w Kortowie! Na kolejny występ zapraszamy już niedzielę 17 maja o godzinie 14:00 na Plażę Kortowską. Wystąpi Mariusz Kałamaga oraz K2.

Serdecznie zapraszamy!
________________________________________________________
Zdjęcia: Kacper Kirklewski (Studencka Agencja Fotograficzna Jamnik)
Tekst: Klaudia Stopka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *