UBIERZ SIĘ W UWM!

Przyszła wiosna, a z nią nowe trendy w Kortowskiej modzie. Niezaprzeczalnym hitem tego sezonu jest bluza z dumnym logo naszego Uniwersytetu, którą nabyć możesz już teraz!

Trwa druga edycja zamówień bluz UWM!

Dostępne są 4 kolorystyczne warianty, a wśród nich opcja, której jeszcze nie było – bordowa. Łączy je jedno, to idealne odzienie za każdym razem kiedy wychodzisz wieczorem grillować bądź wszelakie łączenia w Twojej garderobie ze sobą nie współgrają. W tej bluzie zawsze będziesz czuł się komfortowo i dobrze.

Solidna firma

Podajemy dla Was najważniejsze parametry techniczne:

Bluzy dostępne są rozmiary od S do 3XL. Pamiętajcie jednak, że rozmiarówka jest nieco inna niż w pierwszej turze. Wykonane są w 100% z bawełny, o gramaturze 320 g/m2. Materiał o takich parametrach gwarantuje przede wszystkim trwałość, utrzymanie koloru po wielokrotnym praniu. Logo i napisy wykonane są metodą haftu.

Zapraszamy Was do tego, żebyście przed kupnem bluzy, przymierzyli sobie oglądowo i dopasowali rozmiar, możecie to zrobić w biurze RUSS od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 – 13:00.

Koszta? Sprawa prosta

Cena tej uniwersyteckiej wizytówki to 99 złotych. Zakupić ją można jedynie przez kortosklep, do 27-ego kwietnia. Ważna informacja – po złożeniu zamówienia nie ma możliwości wymiany – zamawiamy w systemie preorder. Zwroty będą uwzględniane jedynie w przypadku stwierdzenia wady fabrycznej przy odbiorze bluzy.

Kortowiak i Kortowianka nie obędzie się bez tego wdzianka!

Mimo, że w naszym kampusie jest ok 20.000 studentów i odbyła się dopiero pierwsza tura sprzedaży bluz, na horyzoncie co chwila widać kogoś z logo UWM. Spotykamy ich w Kortowie i na mieście. Miło nam, że identyfikujecie się z najbardziej studencką uczelnią w kraju i chcecie promować jej markę! Oto nam chodzi, żeby jednoczyć się i działać razem!

O Kortowie każdy słyszy i gada to teraz jeszcze sobie popatrzy!

Jeśli nie jesteś naszym studentem tym lepiej, że czytasz ten tekst. Wiedz, że dla gości zawsze bluza się zajdzie. Nie czekaj, zamawiaj. Tym bardziej, że bluza bordowa wygląda wprost obłędnie.
___________________________________
Tekst: Aneta Puławska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.