RUSS dla WOŚP

W dniach 9 i 11 stycznia, Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego zagrała po raz kolejny dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
9 stycznia w 3 kortowskich klubach: Antałku, Rakorze i Summerze, studenci połączyli zabawę z bezinteresowną pomocą. W klubach odbyła się impreza dla wszystkich żaków, z której dochód został w pełni przekazany na WOŚP. Jedna opaska pozwalała wejść do wszystkich lokali, za dobrowolny datek do puszki. Niezmiernie cieszy nas fakt, że w czasie wytężonej nauki z powodu zbliżającej się sesji, kluby wypełniły się po brzegi i mogliśmy pomóc naszym młodszym kolegom, którzy na pewno za kilkanaście lat odwiedzą mury naszej uczelni.
11 stycznia każdy mógł spróbować swoich sił w wielkim maratonie Kortowo na Sportowo. Podczas piątkowej imprezy odbyły się 3 sesje treningowe: Salsa & Bachata, Fitness, a także Stretching. Studenci w piątek również zaskoczyli organizatorów wyjątkowo wysoką frekwencją. Najwytrwalsi wzięli udział we wszystkich sesjach, co razem stanowiło 3 godziny aktywności fizycznej.
Nasi wolontariusze nie tylko czekali na dobrowolne datki, ale również zorganizowali loterię, w której do wygrania były gadżety od naszych sponsorów, a zebrane w ten sposób środki zasiliły konto WOŚP.

Należy nadmienić, że na stronie z aukcjami Wielkiej Orkiestry nadal możecie wylicytować atrakcje od Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego.

Jako organizatorzy serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie.
Łącznie udało nam się zebrać 2329 złotych i 54 grosze.

Czy zagramy za rok?
Będziemy grać do końca świata i jeden dzień dłużej!

 

Poprzedni

Następny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *