Relacja z KortoDance Show vol.3

STUDENCI TEŻ POMAGAJĄ, CZYLI KORTO DANCE SHOW  #WOŚP2017

W minioną niedzielę w Kortowie podczas 25. Wielkiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy miała miejsce już trzecia edycja KORTO DANCE SHOW. Do Centrum Konferencyjnego przybyli studenci, dorośli, a nawet dzieci. Aula przepełniona było wszelkiego rodzaju pokazami tanecznymi jak i interesującymi licytacjami.

Całą imprezę poprowadził dobrze wszystkim znany duet Rady Uniwersyteckiej Samorządu Studenckiego
w składzie: Paweł Stefanowicz oraz Kamil Wolski. Do wylicytowania podczas aukcji były m.in. bony upominkowe, vouchery, treningi personalne, zabiegi kosmetyczne, koszulki znanych sportowców, piłki z autografami czy też rękawice bokserskie Joanny Jędrzejczyk.
Bogaty tanecznie program zawierał w sobie style takie jak: breakdance, taniec ludowy, taniec współczesny, sportowy (disco dance) i teatr tańca. Każdy z nich był inny i wywoływał wiele różnych emocji. Każda z grup po występie otrzymała symboliczne podziękowanie. Olsztyńskie zespoły, które pokazały swoje umiejętności to:

– Zespół Pieśni i Tańca „Kortowo”
– Studio Tańca Warszawska 66
– Knockout Gang
– Szkoła Tańca „Monstars”
– Szkoła Tańca i Wdzięku Przemienieccy
– Grupa Estradowa FLAME
– Pracownia Tańca PRYZMAT: grupa twórcza Fundacji Tańca i Sztuki ARToffNIA
– Zespół Tańca Ludowego „PERŁA WARMII”

Podczas ponad 120minut udało się uzbierać około 3 tysięcy złotych, które zostaną przekazane fundacji.  WOŚP-owe serduszko mógł otrzymać każdy, który w zamian za własny symboliczny wrzut do puszki przyczynił się do naszej studenckiej cegiełki. Kwestią niepodważalną był na pewno fakt, iż przybyli wyszli z uśmiechami na twarzy.
Kortowo ponownie udowodniło, że możemy grać i pomagać przez 100lat i jeden dzień dłużej.

—-
Relację przygotował Media Team.
Tekst: Marta Klara Murawska
Foto: John Grudzina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.