Otrzęsiny UWM 2019

Za nami Największa Studencka Inauguracja Roku, czyli Otrzęsiny UWM! Tradycyjną, trzydniową, formułę rozszerzyliśmy tym razem o koncert Tedego, który miał miejsce dosłownie chwilę po rozpoczęciu roku akademickiego, czyli 2 października w FaceClubie. Zebrały się tam tłumy, chcące posłuchać hitów doświadczonego scenicznie artysty i uczestniczyć w jego show.

By nie ostudzić zapału w kolejnym tygodniu, dokładnie tydzień później, miało miejsce Silent Party w dwóch kultowych kortowskich klubach – Antałku i Rakorze, gdzie uczestnicy wzorowo bawili się w rytm muzyki, jaka napływała ze słuchawek z jego z kanałów muzycznych. Odpowiedzialni za oprawę muzyczną byli: Dj Jack Grand, Dj C.WHY.C, Dj Cezar, DJ Danny-D oraz DJ Grzechu, natomiast gwiazdą wieczoru był sam Dj Omen!

Kolejnego dnia tłumy studentów ponownie pojawiły się w FaceClubie i tym razem także miał tam miejsce koncert! Tym razem jednak wystąpił tam przedstawiciel młodego pokolenia w polskim hip-hopie, autor wielu świetnych refrenów i radiowych hitów, czyli Smolasty! Niewątpliwie udało mu się porwać publiczność, a w szczególności jej damską część. Tym wydarzeniem zamknęliśmy część klubową w ramach Otrzęsin UWM.

Ostatnim wydarzeniem tegorocznych otrzęsin był koncert zespołu The Dumplings, który miał miejsce w Centrum Konferencyjnym – tam także pojawiło się wiele osób. Byli to głównie fani zespołu, którzy, co zdarzyło się po raz pierwszy w tym miejscu, nie pozostali na swoich miejscach, tylko podeszli pod samą scenę, by móc być bliżej i przekazywać swoją energię zespołowi. Duet wraz z perkusistą nie był dłużny i wykonywał swoje najpiękniejsze numery, przeplatając je rozmowami, co niewątpliwie nadało występowi kameralny klimat.

Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy bawili się świetnie i że każdy znalazł coś dla siebie. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć ze wszystkich wydarzeń zarówno tych, którym nie dane było w nich uczestniczyć, jak i tych, którzy byli tam z nami! Do zobaczenia niebawem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *