Otrzęsiny UWM 2015 – Dzień 3 – Relacja

Tegoroczne Otrzęsiny UWM zakończył piątkowy wieczór ENERGY NIGHT!
Jak sama nazwa wskazuje, w Namiocie na plaży kortowskiej nie zabrakło mnóstwa niesamowitej energii i świetnej zabawy w klimacie dobrze wszystkim znanego Sunrise Festival! 

Impreza trwała aż do rana, a na scenie gościliśmy czołówkę polskiej sceny DJ’ów! Imprezę rozpoczął Dj Carter i Dj Solic, następnie tłum rozgrzał Dj Hubertus & Taito! Dodatkową dawkę pozytywnej energii zapewnił występ zagranicznego artysty Mario Bischin’a, znanego z takich utworów jak “Macarena” czy “Loca”.

Ostatni dzień otrzęsin powoli zaczął dobiegać końca… Jednak to jeszcze nie koniec zabawy! Publiczność w dalszym ciągu pełna sił z niecierpliwością czekała na ostatni występ. Po chwili na scenę wyszedł Dj Omen i w rytmach klubowych rozgrzewał parkiet aż do końca imprezy!

Klubowe brzmienia i nieziemska zabawa przy dźwiękach muzyki elektronicznej – tak w skrócie można opisać ostatni, 3 dzień otrzęsin UWM! Każdy kto był z nami przed te 3 dni, na pewno nie ma wątpliwości dlaczego Otrzęsiny UWM 2015 zasługują na miano “mini Kortowiady”.

Zapraszamy wszystkich za rok, obiecujemy jeszcze więcej energii, dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń!
___________________________________
Tekst: Gabriela Grzechnik
Zdjęcia: Katarzyna Solińska

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wypełnij pola oznaczone *