Kortowski Mikołaj – VI edycja

Zaczynamy kolejną edycję Kortowskiego Mikołaja. 🎅

W tym roku zbieramy pieniądze na rzecz Michała Ostrowskiego z Wydziału Humanistycznego, który na skutek wrodzonej wady kręgosłupa od urodzenia porusza się na wózku inwalidzkim. Michał jest studentem V roku Filologii Polskiej, jego zainteresowania są skupione wokół literatury, muzyki i filmu, uwielbia o nich dyskutować, jest osobą otwartą i towarzyską. Fundusze zebrane w zbiórce koleżeńskiej umożliwią mu zakup wózka manualnego.

W dniach 25.11-1.12 wolontariusze ze specjalnie przygotowanymi puszkami będą poruszać się na terenie naszego uniwersyteckiego kampusu, możecie ich spotkać m.in. na swoich wydziałach, w bibliotece, przy stołówkach, w akademikach oraz na kolejnym spotkaniu z cyklu Kortowo na Sportowo.

Dodatkowo 27.11 w klubach Rakor, SumeR CLUB i Club Antałek odbędzie się impreza tematyczna, a zysk z zakupionych biletów zasili zbiórkę. Jak co roku obowiązuje zasada: jeden bilet, trzy kluby. Finał akcji będzie miał miejsce przed Kolędowaniem z Enejem, wtedy Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego oficjalnie przekaże zebrane fundusze potrzebującemu.
Zachęcamy do dołączenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.