Coolturalny Student – Kabaret K2 – Relacja

Kolejny wieczór pełen uśmiechu, bolącego brzucha i pozdzieranego gardła już za nami. Odbył się już trzeci COOLTURALNY STUDENT, tym razem z kabaretem K2 na scenie.

Równo o 18:30 na scenę weszli przedstawiciele RUSS, by ogłosić zgromadzonym kilka ogłoszeń. Już od samego początku ich występ potrafił rozśmieszyć publiczność. Oprócz tego, oczywiście nie zabrakło konkursów z niesamowitymi nagrodami od sponsorów: Fitness Club Sylwetka, Family Bowling Center, Transcom, Tor Kartingowy Kormoran, AZS UWM Olsztyn, Stomil Olsztyn, Galeria Warmińska oraz Piekarnia Cymes.

Dzięki zaproszeniu od Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego UWM, przyjechało do nas dwóch chłopaków z Zielonej Góry. Jak sami się przedstawili, jeden z nich nie ukończył Uniwersytetu Zielonogórskiego (podobno trzeba się natrudzić by go nie zaliczyć), a drugi jest jego magistrem. Sprowadza się to do tego, że o studiowaniu mogą powiedzieć wiele. Często w ich krótkich skeczach miały miejsce nawiązania, do nauki, Kortowiady, Olsztyna a nawet, ku zaskoczeniu publiczności, do sponsorów COOLTURALNEGO STUDENTA.

Mimi i Barciś (bo takie ksywki noszą kabareciarze) wiedzą, że aby rozbawić publiczność trzeba być szczerym i oddanym swojej pasji, a oni właśnie to robią. Łączą się ze sobą jak dwie skorupki jajka, które wraz z hejnałem Mariackim zostało zniesione w trakcie trwającego przedstawienia. Oprócz tego są wyluzowani i potrafią się śmiać z siebie jak również z publiczności czy sytuacji jakie miały miejsce na sali. Publiczność klaskała i śmiała się do rozpuku podczas trwających na scenie skeczy. Ból brzucha i policzków po COOLTURALNYM STUDENCIE – zawsze w cenie biletu!

Już teraz zapraszamy na kolejną edycję COOLTURALNEGO STUDENTA połączoną z galą Belfra UWM już 20 stycznia 2016 roku.

___________________________________
Tekst: Joanna Chrostowska
Zdjęcia: Marta Dziewiur

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *