Coolturalny Student – Formacja Chatelet

W kolejnej edycji Coolturalnego Studenta do Centrum Konferencyjnego zawitał znany kabaret – Formacja Chatelet. Spotkanie rozpoczęli Przewodniczący Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego – Krystian Filipek oraz Rzecznik Prasowy RUSS – Piotr Wałejko, którzy rozruszali publiczność kilkoma konkursami oraz udzielili informacji o nadchodzących wydarzeniach.

Duet komików – Adam Małczyk oraz Michał Pałubski – w swoich skeczach udzielili cennych rad dotyczących zachowania na pierwszej randce, które z pewnością na długo zapadną w pamięci, między innymi: zimny łokieć a’la „Olsztyn by night” oraz muzyka, która sprawia, że „kobicie się trwała prostuje” z pewnością nie sprzyjają udanemu spotkaniu. Kabareciarze poruszyli również poważny i jakże współczesny problem wyboru koloru farby do salonu… przez mężczyznę. Znani satyrycy rozbawili publiczność do łez, przedstawiając się jako mieszkańcy Kaszanki i Jednorożca.
Zabawa była przednia, więc rzecz jasna nie mogło zabraknąć tematycznego bisu. Okazuje się, że relacje dziadek-syn-wnuczek mogą być naprawdę zagmatwane, gdy dziadek studiuje pierwszy rok medycyny…siódmy raz.

Kwietniowy Coolturalny Student zakończył się sukcesem i bolącymi mięśniami brzucha. Teraz pozostaje tylko śledzić fanpage RUSS, aby uzyskać informacje o kolejnych świetnych wydarzeniach oraz o wyczekiwanej przez każdego Kortowiadzie!


Pismo: Monika Malinowska

Foto: Marcin Galon, John Grudzina

MediaTeam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.