Bluzy UWM znów dostępne

Po powrocie Studentów na uczelnię, chcemy przekazać namiastkę kultury studenckiej w postaci wysokiej jakości bluz sygnowanych godłem Uniwersytetu. Ofertę kierujemy do wszystkich osób związanych z UWM, które będą miały możliwość z dumą reprezentować naszą Alma Mater w każdym miejscu i każdej stosownej sytuacji.

Bluzy będą wyprodukowane przez najbardziej doświadczonego producenta tego typu odzieży w Polsce, który wykorzystuje materiały najwyższej jakości. Gotowy model bluzy uszlachetniony jest haftem, którego centralną część stanowi najważniejszy symbol naszej Uczelni, czyli godło. Jego symbolika jest bardzo znacząca, ponieważ ukazuje trzy korzenie łączące się we wspólny pień, symbolizujące trzy środowiska naukowe, które od 1950 roku tworzyły podwaliny pod naszą uczelnię. Koronę drzewa stanowi 12 liści uosabiających 12 wydziałów, które w 1999 roku utworzyły UWM.

Bluzę można zamówić w 10. wariantach kolorystycznych w typie hoodie. Dzięki temu każdy będzie mógł skomponować swój egzemplarz według własnego gustu i potrzeb, mając estetyczny, bardzo praktyczny oraz wygodny element garderoby. Hoodie to bluzy z kapturem oraz kieszenią, wykonane z najwyższej jakości, wytrzymałych i miłych w dotyku materiałów. Zapewnia to komfort w użytkowaniu, a także odporność na rozciąganie w trakcie noszenia oraz na kurczenie podczas prania.

Bluzy możecie zamawiać do 18 listopada w preoderze na stronie www.kortowo.store >>

Nie można dodawać komentarzy