Studencki obóz adaptacyjny

Dlaczego warto pojechać na Adapciaka?

Dzięki udziałowi w obozie adaptacyjnym z pewnością przeżyjesz jedną z najlepszych przygód swojego życia i z przytupem wejdziesz w studencki świat! Oprócz zawarcia mnóstwa znajomości poznasz tajniki studiowania jeszcze przed rozpoczęciem roku akademickiego.

Kadrę stanowić będą Twoi starsi koledzy i koleżanki z Samorządu Studenckiego, którzy chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z Uczelnią.

Najwięcej atrakcji będzie czekać na Ciebie na najpiękniejszym kampusie w Polsce, czyli Kortowie, ale poznasz również nasze miasto Olsztyn. Zapewniamy masę integracji, dobrej zabawy i niezapomnianych wspomnień.

Wejdź z nami w studencki świat

Przeżyj 4 dni niezapomnianej przygody

Weź udział w grach, warsztatach i szkoleniach

Koniecznie sprawdź

Co czeka na Ciebie!

Aktywne zwiedzanie Kortowa oraz Olsztyna, imprezy tematyczne, integracyjne zabawy grupowe, planszówki, karaoke, aktywności sportowe i wiele, wiele innych!

• zakwaterowanie w Kortowie
  • pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje)
  • imprezy tematyczne
  • zaplanowane atrakcje
  • szkolenia integracyjne
  • ubezpieczenie NNW
  • gadżety pamiątkowe z Adapciaka

Kortowo - Olsztyn

19-22 września 2024

Liczba miejsc ograniczona!

Zapisy na Adapciaka 2024

Zapisy zostały zakończone

Zapoznaj się z Regulaminem Adapciaka 2024

W przypadku pytań napisz do nas: kontakt@russ.uwm.edu.pl

Jak oceniają Adapciaka

uczestnicy poprzedniej edycji?

dankiewicz

Adapciak to zdecydowanie najlepszy wyjazd integracyjny, na jaki możecie trafić! Cudowni ludzie, super Samorząd i organizacja ❤️

Wyjazd da Wam szansę na poznanie ludzi z różnych kierunków no i oczywiście ze swojego nowego kierunku, a znajomości, które utworzą się podczas Adapciaka zostaną z Wami na długo – uwierzcie mi. Świetna zabawa, atmosfera, ludzie, atrakcje – dla powtórki tej imprezy cofnęłabym się na pierwszy rok studiów.

Weronika Dankiewicz, Wydział Medycyny Weterynaryjnej

pitus

Ja mogę napisać, że to był dosłownie najlepszy i najciekawszy tydzień w moim życiu!

Poznałam osoby, bez których przejście przez ten rok nie byłoby takie proste i przyjemne. Wybawiłam się jak nigdy wcześniej, a przy okazji dzięki Wam poznałam miłość mojego życia i od czasów obozu jesteśmy nierozłączni.

BARDZO polecam dosłownie każdemu!

Julia Pitus, Wydział Medycyny Weterynaryjnej

Poznaj naszych