• To wydarzenie minęło.

Kortowo na Sportowo 2017/18 – stretching – 20 kwietnia

20 kwietnia 2018 | 08:00

| Free

Najbliższe Kortowo na sportowo – stretching– poprowadzi ją Iza Łagun z Fitnesski!

Głównym celem projektu jest zachęcenie studentów UWM, ale także mieszkańców Olsztyna do regularnych ćwiczeń oraz prowadzenia zdrowego trybu życia.

W ramach projektu odbywają się cotygodniowe zajęcia sportowe – piątki godzina 20.30 hala sportowa UWM (ul. Prawocheńskiego 7). Dodatkowo będą publikowane wskazówki dotyczące zmiany diety na zdrowszą, a także informacje o zaburzeniach odżywiania, ich skutkach oraz możliwości zapobiegania.

Powodem naszych działań jest coraz większa liczba osób, która nie zwraca uwagi na swój styl życia, brak aktywności fizycznej oraz złe odżywianie. Może to prowadzić do poważnych komplikacji zdrowotnych w przyszłości, o których świadomość społeczeństwa jest mała. Chcemy pomóc zrozumieć jak największej liczbie osób w jaki sposób można zmienić swoje zdrowie na lepsze.

Wydarzenie na Facebooku: przejdź >>

Koordynator wydarzenia: Marta Miksa, martamiksa96@gmail.com, tel.: 500-848-072