Otrzęsiny UWM 2017 za nami!

Pierwszy z trzech dni Wielkich Otrzęsin UWM 2017 to była wyjątkowa zabawa. We wtorkową noc studenci mogli imprezować aż w pięciu klubach! Agros, SumeR, Rakor, Antałek oraz Eden przywitały wielu żaków. Wystarczyła jedna wejściówka, aby móc odwiedzić wszystkie kluby. Każdy z nich oferował inny klimat muzyczny.
W niemal wszystkich klubach loże wypełniły się po brzegi, a na parkietach było mnóstwo imprezowiczów. Różnorodność klimatu muzycznego w poszczególnych klubach pozwalała wybrać każdemu swój ulubiony, co było dużą zaletą eventu.
W Rakorze i Antałku ciężko było dotrzeć do baru. Były to najbardziej oblegane kluby tej nocy.
Organizatorzy przewidzieli również promocje i konkursy w każdym z klubów. W Edenie, za dobre wykonanie piosenki można było wygrać „Lecha”.
Dla pierwszych 100 osób w każdym klubie również przysługiwało piwo tej marki.

Kolejnego dnia w Centrum Konferencyjnym UWM odbyła się pierwsza inscenizacja z serii Coolturalny Student. Tym razem był to Stand-up a wystąpili:  Arkadiusz Jaksa Jakszewicz, Adam Van Bendler, Michał Kutek oraz Sebastian Rejent. Duża dawka humoru, także tego czarnego, poruszyła całą salę! Nie ostało się ani jedno wolne miejsce. Ten wieczór na długo zapamięta wiele osób.

Trzydniowe Otrzęsiny Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego zakończyły się w czwartek 12 października. Na ten dzień Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego zaplanowała imprezę Disco&Dance, która odbyła się poza Kortowem – podobnie jak w roku ubiegłym – w Face Clubie.
Pierwsi studenci pojawili się niedługo po rozpoczęciu imprezy, około 23 natomiast obydwie sale w klubie zaczęły się wypełniać ludźmi. Mimo że był to już trzeci dzień, w którym pierwszoroczni studenci zapoznawali się z nowymi miejscami i zwyczajami, nastroje zdecydowanie dopisywały. Pierwsze sto osób dostało darmowe piwo od naszego sponsora – Kompanii Piwowarskiej, producenta piwa Lech. O oprawę muzyczną tego wydarzenia zadbali znani społeczności studenckiej DJ-e: Carter, Cezar, Jack Grand oraz Lokker. Atrakcją wieczoru był energetyzujący koncert zespołu Playboys, który sprawił, że nawet tym najbardziej leniwym zachciało się wejść na parkiet.

Jak przystało na organizowane przez Radę Uczelnianą Imprezy nie zabrakło oczywiście konkursów z nagrodami, wśród których były między innymi kortowiadowe gadżety.
Studenci bawili się w Face Clubie do białego rana. Tym pozytywnym akcentem zakończyliśmy tegoroczne Otrzęsiny UWM. Mamy nadzieję, że pierwszoroczni studenci poznali zwyczaje żaków z dobrej strony i nawiązali wiele ciekawych znajomości. Teraz pora na naukę – życzymy więc wszystkim wielu sukcesów i energii, która odpowiednio podzielona pozwoli w ciągu dnia zdobywać wiedzę na wydziałach, zaś nocą – odwiedzać kortowskie kluby. Do zobaczenia!


Relację przygotował Media Team.
tekst: Natalia Nowak, Kamil Rengel
fot: Filip Połoch, Piotr Mańko, Anita Wodzicka

Poprzedni

Następny

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wypełnij pola oznaczone *