Otrzęsiny UWM 2016 – Dzień 3 – relacja

Zwieńczeniem Otrzęsin UWM 2016 była Gala Dance, która odbyła się wczoraj w olsztyńskim Face Clubie, tym razem już poza granicami Kortowa. Studenci zaczęli pojawiać się w klubie już od wczesnych godzin wieczornych, co świadczyło o dużym zainteresowaniu tym wydarzeniem.

Imprezę rozpoczął oficjalnie przewodniczący Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego znany studentom także jako DJ Lokker, który wraz z DJ Sequencem oraz DJ Omenem zajął się również oprawą muzyczną imprezy. Klubowicze bawili się świetnie oczekując na punkt kulminacyjny imprezy, którym miał być występ jednej z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce gwiazd disco polo, czyli zespołu Boys. Klub wypełnił się po brzegi zarówno kortowskimi weteranami, jak i studentami, którzy dopiero zaznajamiają się z wszelkimi zwyczajami studenckimi.

W trakcie imprezy nie zabrakło także konkursu z nagrodami specjalnymi, które zostały ufundowane przez naszych sponsorów, m.in. smartwarche od Multimedia Polska.

Gala Dance trwała do wczesnych godzin porannych, wtedy to ostatni imprezowicze opuścili Face Club. Jesteśmy przekonani, że wszyscy obecni zapamiętają tę imprezę na długo. W związku z zakończeniem Otrzęsin UWM 2016 chcielibyśmy życzyć Wam wszystkim, zarówno tym rozpoczynającym studia, jak i tym, którzy je kontynuują, wielu niebywałych osiągnięć w karierze studenckiej, powodzenia!

Tekst: Natalia Nowak
Zdjęcia: Piotr Mańko (Media Team)