Otrzęsiny UWM 2016 – Dzień 1 – relacja

Za nami pierwszy dzień jedynych w swoim rodzaju Otrzęsin UWM 2016. Wtorkowy wieczór stanowił rozpoczęcie tego studenckiego święta. Wyjątkowy charakter imprezie niewątpliwie nadał fakt, że odbywała się aż w pięciu kortowskich klubach jednocześnie – wystarczyła jedna opaska, by imprezować w Rakorze, Antałku, Azymucie, Agrosie oraz w Edenie. Każdy z nich oferował inny rodzaj muzyki i zabawy.

Oficjalny początek imprezy miał miejsce o godzinie 21:00. Kortowo zaczynało się zaludniać jeszcze w trakcie emisji meczu reprezentacji Polski, część studentów kibicowało już w poszczególnych klubach. Na terenie miasteczka akademickiego już wtedy widać było grupki studentów przemieszczających się  w poszukiwaniu najlepszej imprezy. Po meczu studenci bardziej tłumnie pojawili się na Kortowie, każdy klub wypełnił się rozbawionymi studentami. W Antałku studenci bawili się przy oldchsoolowych rytmach, Rakor postawił na klimat retro, Azymutem natomiast zawładnęły radiowe hity. W Agrosie natomiast zorganizowano live show, którym był koncert Mariusza Dyby, wielu studentów przyciągnął także Eden, który również zaoferował „żywą muzykę”, tam jednak miała ona postać karaoke.

Ten wyjątkowy wtorkowy wieczór był z pewnością okazją do nawiązania szeregu nowych, interesujących znajomości, a także udanym rozpoczęciem Otrzęsin UWM 2016.
______________________________
Tekst: Natalia Nowak
Zdjęcia: Marta Dziewiur

12

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wypełnij pola oznaczone *