KORTO-DANCE-SHOW! #WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2015!
Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego UWM ponownie pomaga i uczestniczy w finale!

Tym razem Samorząd Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego postanowił zmienić formułę Studenckiego Finału WOŚP i serwuje wszystkim studentom, a także mieszkańcom Olsztyna, tajemniczo brzmiący, KORTO-DANCE-SHOW.

10 stycznia 2015 roku w Centrum Konferencyjnym, można spodziewać się niesamowitej dawki energii, a wszystko dzięki temu, że Samorządowcom udało się nakłonić do występów najbardziej rozpoznawalne i znane zespoły taneczne z “olsztyńskiego podwórka”. Publiczności zaprezentują się m.in.:
– odnosząca spore sukcesy – Grupa Estradowa FLAME,
– ceniony i jedyny w swoim rodzaju – Zespół Tańca Ludowego PERŁA WARMII,
– dancehall’owe dziewczyny z MYSTIC GYALZ,
– BBoy Adek ze znanego olsztyńskiego składu KNOCKOUT GANG,
– miejscowe Studio Tańca – RAVE DANCE STUDIO Rafała Milcewicza,
– obecne Vice Mistrzynie Europy z Olsztyńskiej Szkoły Cheerleaders SOLTARE.

Warto dodać, że w przerwach, między występami, odbywać będą się liczne i ciekawe licytacje, w których to, wylicytować będzie można, naprawdę ciekawe gadżety.

Ponadto, po tanecznym show, Rada Uczelnia Samorządu Studenckiego zaprasza wszystkich mieszkańców Olsztyna i studentów na imprezy klubowe, do takich klubów, jak: Antałek, Rakor, Azymut, Agros oraz Face Club. Tam, przy wejściu Nasi niezastąpieni wolontariusze bedą zbierać pieniądze do puszek.

W dzień ogólnopolskiego finału WOŚP, czyli w niedzielę – 11.01.2015r., będziecie natomiast mogli Państwo spotkać tych samych wolontariuszy, na terenie całego Kortowa.

Rada Uczelnia Samorządu Studenckiego UWM w Olsztynie, zaprasza serdecznie do wzięcia udziału w 23 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Wypełnij pola oznaczone *