Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Aktualności

 • Finał siatkówki mężczyzn

  Finał męskich rozgrywek siatkarskich dobiegł końca! Po zaciętej walce o trzecie miejsce między Wydziałem Nauk o Środowisku a Wydziałem Nauk Ekonomicznych (3:2) przyszedł czas na starcie pomiędzy Wydziałem Humanistycznym a Wydziałem Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa. Trzeba podkreślić, że jak przystało na finał, poziom meczu był bardzo wysoki i wyrównany. Pierwszy set, mimo zbliżonego wyniku zakończył się zwycięstwem dla WGiPB. Podobnie było w przypadku drugiego seta, choć zaistniała nieco wyższa przewaga w wyniku końcowym. W trzecim i czwartym secie sytuacja uległa zmianie. Obie drużyny grały świetnie, jednak tym razem, to w Wydziale Humanistycznym zapłonął duch walki oraz wiara w zwycięstwo i to właśnie oni wygrali dwa sety z rzędu. Bywały dłuższe i bardzo ciekawe akcje, w których zdobywano punkt za punktem. Doprowadziło to do tie-break’a, w którym WGiPB rozpoczął bardzo zaciętą walkę, tak jak na początku meczu. Mimo, że oba wydziały walczyły do samego końca, WGiPB stworzył sobie przewagę punktową i okazał się lepszy w tym starciu pokonując WH wynikiem 3:2. Gratulacje i ogromne brawa  za wspaniałą grę obu drużyn!

  Podziękowania należą się obecnym widzom oraz licznym kibicom zaangażowanym
  w doping zawodników. Bez nich na pewno nie byłoby tak świetnej atmosfery podczas meczu!
   
  Końcowy wynik:
  Wydział Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa – Wydział Humanistyczny 3:2 (26:24; 25:18; 23:25; 18:25; 15:6)
   
  Składy drużyn:
  Wydział Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa : Kamil Guzewicz, Wojciech Lewandowski, Patryk Dobkowski, Rafał Gnatowski, Adam Kotyśko, Michał Rybakowski, Adam Kapelański, Michał Nawrotek, Jacek Cząstkiewicz, Konrad Majewski
  Wydział Humanistyczny: Adam Awiżeń, Marcin Ociepski, Radek Rutkowski, Krystian Chełchowski, Mateusz Michałowski, Robert Szczepański, Paweł Mazek, Damian Chojnacki, Marcin Kędzierski, Krzysztof Zubowicz.

  _________________________
  Tekst: Ewelina Bramowicz